Konzultant pro oblast IFRS 9 – tým Řízení kreditního rizika

Oddělení

Business Consulting

Tým

Credit Risk, FSRM

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný a zkrácený úvazek

Mám zájem

Oddělení

Business Consulting

Tým

Credit Risk, FSRM

Kolik si vyděláš

37 000 Kč

Lokalita

Praha

Typ úvazku

Plný a zkrácený úvazek

Chci do EY

To nejdůležitější v pár větách

Pomáháme velkým bankám, pojišťovnám a fondům se systémy spravujícími úvěrové riziko. Staráme se také o to, aby správně implementovali a používali moderní technologie. Pracujeme na projektech převážně v Česku a střední Evropě, ale občas se objeví projekt v Británii nebo Americe. Když ukážeš, že ti jde práce od ruky, dostaneš se na projekty různě po světě - minimálně virtuálně.

Tvoje role v týmu

Tomáš Němeček

Associate partner

„Denně řešíme projekty, které souvisí s finančním řízením, oceňováním, likviditou nebo regulací a jejím dopadem na banky a pojišťovny. Jsme mezinárodní tým s unikátním know-how. Podíleli jsem se třeba na vývoji nebo validaci statistických modelů a implementaci „chytré kalkulačky“ pro výpočet bankovních opravných položek. U nás v týmu projekty nejen vymýšlíme, ale i vyvíjíme, vyhodnocujeme a implementujeme.

V tuhle chvíli hledáme někoho, kdo nám pomůže primárně se správou našeho vlastního technického řešení, které nese název LIC Solution a pomáhá finančním institucím s implementací IFRS 9 do jejich už existujících řešení. Na začátek se budeš hodně učit, postupně ale budeš diskutovat přímo s velkými hráči na finančním trhu jejich preference a potřeby, budeš dělat analýzy, připravovat metodiky ale pomáhat i se samotnou implementací.

Junior konzultant je jen začátek. Máme propracovaný systém, postupně budeš přebírat čím dál víc zodpovědnosti a do tří let tě povýšíme na Seniora. Dostaneš se tu k velkým věcem, které mají reálný dopad. Dáme ti příležitost být u projektů, které mění velké finanční instituce k lepšímu.“

Tvoje role v týmu

Co je pro nás důležité

Tereza Májková

Recruiter

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

 • Dokončil jsi nedávno vysokou školu nebo budeš mít hotovo v letošním roce. Ideální zaměření je na matematiku, ekonomii nebo finance/účetnictví, ale i znalost IT se může hodit.
 • Mluvíš a píšeš dobře anglicky. Projekty řešíme i mezinárodně a spoustu výstupů tvoříme v angličtině, s češtinou nebo slovenštinou si u nás nevystačíš.
 • Nebojíš se práce s daty a máš ideálně i základy SQL - s tímhle jazykem sepři testování LICu totiž pracuje úplně nejčastěji.
 • Dokážeš se zamyslet nad problémem a navrhnout řešení. Velmi brzy se dostaneš k velkým projektům. Na začátku budeš pracovat s kolegy, ale postupně si budeš přebírat víc a víc zodpovědnosti, a tak i samostatnost je velikou výhodou.
 • A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Co je pro nás důležité

Jak se ti odměníme

Tereza Májková

Recruiter

Nástup 37 000 korun měsíčně a potenciální bonus 3x do roka, když ti práce půjde od ruky. Pokud navíc vše půjde jak má, každý rok u nás porosteš - jak odborností a znalostmi tak i finančně a v rámci naší interní struktury.

K tomu máme i benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:

 • 5 týdnů dovolené a 5 dní osobního volna
 • iPhone a laptop k soukromým účelům
 • školení, certifikace, přístup do Udemy/DataCamp
 • 27 000 korun ročně v Catefeterii na cestování, jazyky, sport nebo relax
 • online lékařské poradenství Ulékaře.cz

Jak se ti odměníme

S kým budeš v kontaktu?

Mám zájem o tuhle pozici

Vyplň formulář, pošli CV a začni svou cestu s EY.

Možná ti to přijde vhod

Proč se přidat k EY?

 • Pomůžeme ti mezi odborníky
 • Nepřestaneš se učit nové věci
 • Budeš v partě lidí, kteří jsou na stejné vlně
 • Podíváš se do světa
 • Postaráme se o to, aby ti nic nechybělo
Chci vědět víc
Sandra Jirásková

Recruiter

Zajímá tě, jak u nás funguje kariérní růst?

Jasně
Tereza Marková

Senior konzultantka

Business Consulting

Přemýšlíš, jak u nás vypadá běžný pracovní den?

Přesně tak
Petr Knap

Partner

Business Consulting

Chceš vědět, se kterými firmami spolupracujeme?

Ano, chci
Renata Fuksová

Recruitment manager

Každý v EY má svého counselora. Je to zkušený kolega, který se stává tvým průvodcem na cestě v EY. Společně budete hledat směr, kterým by se mohla ubírat tvá kariéra a také možnosti pro uplatnění a rozvoj tvých silných stránek. Pravidelně se budeme potkávat a kromě každodenních starostí, budeme řešit, zda pomyslná karierní cesta stále vede k vytyčeným profesním cílům.

Podívej se, jak hodnotí EY naši současní
a bývalí zaměstnanci.

Chci vědět víc

Aby byla tvoje cesta s EY pohodlná, pracujeme na kariérním webu s Cookies. Používáním webových stránek s tím souhlasíš. Přečti si víc o souborech Cookies.