Cesta s EY #9 - Dita Přikrylová z Czechitas

V devátém díle podcastu Cesta s EY jsme si povídali s naší bývalou kolegyní Ditou Přikrylovou - nejen o Czechitas, neziskové organizaci, kterou založila.

„Není nad to, mít vlastní projekt,“ říká Dita Přikrylová o neziskové organizaci Czechitas, kterou založila s partou kamarádů ještě při škole. Po dvou a půl letech v EY se vrhla naplno plnit si svůj sen - přibližovat IT ženám a učit je dovednosti, díky kterým mohou změnit svou kariéru. Dnes chce vytvořit s Czechitas kvalitní paralelu k českému vzdělávacímu systému. Co budou učit za pět let, jak se jejich kurzy liší od kurzů běžně dostupných na internetu a fungovalo by Czechitas vůbec v zahraničí? V devátém dílu podcastu Cesta s EY jsme s Ditou probrali třeba také to, jak jí zkušenosti z korporátu pomohly v podnikání, jaký má názor na vzdělávání v oblasti IT u nás nebo proč se nechce bavit o genderové rovnováze v pracovním prostředí.

Renata Fuksová

Recruitment manager

Máš zájem o newsletter plný inspirace?

Aby byla tvoje cesta s EY pohodlná, pracujeme na kariérním webu s Cookies. Používáním webových stránek s tím souhlasíš. Přečti si víc o souborech Cookies.