Právo

Jsme zkušení advokáti a našim klientům pomáháme ve všech oblastech jejich podnikání. Umíme najít praktické řešení i těch nejsložitějších právních problémů.

Naše týmy

Co tě přivedlo do EY Law?

Vladimír Petráček

Manager

EY Law

Příležitost být u toho

V EY otevírali vlastní novou advokátní kancelář a já dostal, už jako advokát s několika lety zkušeností po advokátních zkouškách, příležitost pomáhat budovat od nuly v rámci pražské kanceláře EY advokátní tým poskytující právní služby klientům.

Jako manažer se starám o projekty pro naše klienty od identifikace příležitostí po dodání dohodnutých výstupů, vedle toho taky o profesní rozvoj mladších kolegů. Velká část práce spočívá ve spolupráci s ostatními odděleními EY – klienti potřebují řešit své businessové problémy, které jde málokdy zařadit čistě do škatulky „právo“. V EY dokážeme klientovi poskytnout pod jednou střechou komplexní službu.

Co tě přivedlo do EY Law?

Co tě u nás čeká

Ondřej Havránek

Partner

EY Law

Náš tým zkušených advokátů ti pomůže nasbírat zkušenosti ve všech právních záležitostech týkajících se podnikání, zejména v oblasti korporátního práva, při transakcích či ve veškerých pracovněprávních otázkách. Nahlédneš pod pokličku smluvního poradenství, každodenních obchodních záležitostí či veřejnoprávní regulatoriky. Osvojíš si pestrou škálu právních dovedností, které ti jistě pomůžou při advokátních zkouškách.

Co tě u nás čeká

Nikol Kokšteinová

Recruiter

Zajímá tě ještě něco dalšího?

+420 731 642 807nikol.koksteinova@cz.ey.com

Aby byla tvoje cesta s EY pohodlná, pracujeme na kariérním webu s Cookies. Používáním webových stránek s tím souhlasíš. Přečti si víc o souborech Cookies.