Technology Consulting

Vidíme technologie v širším kontextu. Pomáháme firmám zlepšit fungování IT systémů. Radíme, jak se zorientovat v datech. Zabýváme se kybernetickou bezpečností, robotikou a dokážeme své nápady proměnit ve fungující řešení.

Naše týmy

Co tě přivedlo do EY?

Ondřej Valášek

Senior konzultant

Technology Consulting

Moje cesty vedly přes celý svět, začínal jsem jako stážista

Byl jsem rok na střední v Americe a když jsem se hlásil na výšku, bylo mi jasné, že chci studovat v angličtině. Přihlásil jsem se proto na IT obor vyučovaný anglicky na ČZU, konkrétně na System Engineering and Informatics.

Na magistrovi jsem pak pokračoval v projektovém řízení a ještě při studiu jsem se přihlásil do EY na pozici stážisty. V EY byli od začátku hrozně přívětiví, měl jsem dost času na studium, a dokonce jim nevadilo, že jsem odjel na půl roku na Erasmus do Dublinu. Odtud jsem pracoval na dálku dál a mohl si tak aspoň trochu přivydělat na to drahé irské pivo. Když jsem se vrátil do Česka, nastoupil jsem do EY už na plný úvazek.

Pořád jsem při tom studoval, ale v EY mi vyšli vstříc. Pondělky jsem trávil ve škole a hodiny jsem dohnal během týdne. V práci to bylo v pohodě, jenom mě štvalo, že jsem po večerech nemohl hodit nohy nahoru, ale zabořil jsem nos do skript. Po promoci jsem ale nemusel složitě shánět žádnou práci, protože už jsem měl kariéru pěkně rozjetou.

Chci vědet víc

Co tě přivedlo do EY?

Naprogramovali jsme modulární nástroj LIC pro výpočet opravných položek k pohledávce dle IFRS9.

Vytvořili jsme cloudovou aplikaci EPIC analyzující úvěry a posuzující schopnost klientů splácet.

Provedli jsme rozsáhlý audit IT procesů a aplikačních kontrol, a prověřili implementaci ERP systému.

LICEPICTV Nova

Co tě u nás čeká

David Kesl

Partner

Technology Consulting

IT technologie pronikají všemi projekty, které v EY děláme. Díky tomu máme hromadu příležitostí.

Nové technologie známe do detailu, ať už jde o programovací jazyky, síťové protokoly nebo hardware. Pokud nerozumíš dokonale kódu, ale umíš se zamyslet nad řešením, najdeš uplatnění v IT auditu nebo consultingu. Odtud se pak můžeš profilovat dál.

Co tě u nás čeká

Chci se přidat k EY

Prohlédni si volné pozice

Vyšleme tě do světa na zkušenou

Jakub Tesař

Manager

Technology Consulting

V Silicon Valley jsem se učil jak na inovace

Náplní mé práce jsou inovace a IT obecně. Když se naskytla možnost vycestovat a získat zkušenosti, nebylo o čem. Jel jsem do Sanfranciského “Bay Area”, Mekky pokroku, kde se nachází naše inovační HQ a zrodili se technologičtí titáni jako Google nebo Apple.

Byla to pro mě ohromná škola. Poznal jsem, jak se tvoří budoucnost napříč nadnárodními korporacemi, světově uznávanými akcelerátory i začínajícími startupy, seznámil se se spoustou zajímavých lidí a po návratu vše uvedl do praxe.

Díky Americe jsem se posunul o velký kus dál a nabral novou motivaci do další práce.

Petra Černohorská

Recruiter

Zajímá tě ještě něco dalšího?

+420 731 627 159petra.cernohorska@cz.ey.com