Management Consulting Challenge 2021

Kdy
10. října 2021
08:0021:30
Kde
EY & Storyous
Tam chci

Would you like to get the information and registration link in English? Please visit here.

Naše Management Consulting Challenge je zpět! Přihlas se s kamarády do soutěže, zvládněte case study na téma expanze Storyous do Velké Británie a vyhrajte 50 000 Kč, večeři v michelinské restauraci a možnost stáže v týmu strategické konzultačky EY-Parthenon a/nebo Storyous.

Co pro to můžu udělat?

  • Vytvoř s kamarády tým o 2 až 4 členech (studenti 3., 4. nebo 5. ročníků vysokých škol, případně čerství absolventi do dvou let od ukončení studia).

  • Přihlas svůj tým do neděle 10. října přes registrační formulář v této události.

  • Přijď ve středu 13. října na Opening Ceremony do Storyous, kde ti představíme nejen EY-Parthenon a Storyous, ale taky detailní zadání case study a veškeré další podrobnosti o soutěži.

    *Zadání soutěže i výsledné prezentace budou probíhat v angličtině.

Co můžu vyhrát?

Kromě toho, že si vyzkoušíš reálnou case study v praxi a poznáš, jak funguje práce v management consultingu, jako vítěz získáš taky:

  • 50 000 Kč od EY-Parthenon
  • večeři v pražské michelinské restauraci s vedením Storyous
  • možnost stáže v EY-Parthenon a/nebo ve Storyous

Jaké termíny si mám poznačit?

Máš k naší soutěži jakékoliv otázky? Napiš nám na mail mcchallenge2021@cz.ey.com.

Těšíme se! :)

O Storyous

Jsme Storyous – člen globální fintech rodiny SaltPay. V roce 2015 jsme vykročili na cestu, po které jdeme dodnes: pomáháme digitalizovat malé a střední podniky. Urychlujeme a usnadňujeme pro ně kasírování, obsluhu, správu skladů a poskytujeme jim cenné insighty o provozu, kterými přispíváme k vylepšování jejich byznysu. Našim řešením jim šetříme čas, aby se mohli věnovat tomu nejpodstatnějšímu pro své podnikání: péči o zákazníky.

Začínali jsme v gastru, pro které máme slabost dodnes. Za ty roky jsme o něm získali podrobné know-how a dnes už špičkovými nástroji vylepšujeme provoz skoro 4 000 restaurací a kaváren v Česku, Polsku, Španělsku i na Slovensku. Expandujeme i dál – aktuálně do Maďarska a Chorvatska. V Česku jsou našimi klienty tak velká jména jako: Červený Jelen, SaSaZu nebo Kogo Group. Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich s námi spolupracuje na OneMenu Takeout – řešení pro férovou rozvážku jídla, které jsme vyvinuli v první vlně pandemie. Ve stejné době jsme zákazníkům představili taky OneMenuQR, nástroj pro bezkontaktní objednávání a placení. Vším, co děláme, se zkrátka snažíme našim klientům zjednodušovat provoz.

Teď jsme se ale rozhodli, že přišel čas předat nasbírané zkušenosti i do dalších odvětví. Jako člen SaltPay rodiny jsme se proto přesunuli i do maloobchodů, kadeřnictví, kosmetických salonů a autodílen. Náš zákazník je náš partner a s pomocí jeho zpětné vazby neustále vylepšujeme náš produkt tak, aby co nejlépe vyhovoval jeho potřebám. Společně s dalšími členy SaltPay vytváříme komplexní řešení, které dává podnikatelům do rukou všechny nástroje, které potřebují od začátku budování svého byznysu až po jeho růst. Díky této synergii zákazníkům umíme nabídnout nejen pokročilý pokladní systém, ale i platební terminály s nejnižším transakčním poplatkem, digitální platební karty nebo věrnostní program propojený s kartou, který nastaví do 15 minut.

S námi malé a střední podniky pokryjí veškeré manažerské procesy i provoz: od příjmu plateb, přes přehledy k fakturám až po věrnostní program.