Online veletrh GetConnected pro studenty MFF UK

Kdy
1. – 31. leden 2021
08:0016:30
Kde
MS Teams
Tam chci

Sice ještě pořád online, ale míříme na Matfyz! Zajímá tě, jaké uplatnění u nás můžeš najít? Chceš se dozvědět víc o EY, tématu kreditního/tržního rizika a popovídat si u toho s odborníky na slovo vzatými? Nebo by tě zajímaly obecnější informace – jak to u nás chodí nebo jak si vylepšít CVčko? Připoj se k nám v rámci veletrhu GetConnected.

Připravili jsme pro tebe:

  • Individuální konzultace s naší recruiterkou Terezou Májkovou. S Terkou můžeš probrat cokoliv, co tě zajímá. K dispozici bude během celého ledna.
  • Skupinový Career Talk s Tomášem Němečkem (14. 1. 2021, 9:30). Tomáš je Associate Partner v týmu Řízení kreditního rizika a během svého talku ti popíše, s čím se v týmu můžeš setkat a na jakých projektech s kolegy pracují.
  • Skupinový Career Talk s Tomášem Sobotkou (21. 1. 2021, 16:00). Tomáš je Senior Manager v týmu Řízení tržního rizika a vysvětlí ti specifika svého týmu.

Těšíme se na tebe!

Aby byla tvoje cesta s EY pohodlná, pracujeme na kariérním webu s Cookies. Používáním webových stránek s tím souhlasíš. Přečti si víc o souborech Cookies.