Externí online zdroje

I přes širokou škálu vzdělávacích možností se u nás najdou kolegové, kterým nabídka nestačí. Pro ty máme zdarma neomezený přístup do řady online platforem, kde si na své přijde opravdu každý.

Mezi nejoblíbenější patří:

Udemy Business
Posláním Udemy je poskytovat flexibilní a efektivní rozvoj dovedností, které posílí organizace i jednotlivce. Udemy Business nabízí poutavé odborné kurzy. Mezi nejžádanější se u nás řadí třeba Machine Learning A-Z: Hands-On Python & R In Data Science, Become a SpeedDemon: Productivity Tricks to Have More Time, nebo Acumen Presents: Chris Anderson of TED on Public Speaking.
Zjisti víc
goFLUENT
Je samo sebou, že přidávání „s“ na konec slovesa ve třetí osobě přítomného času v angličtině kolegy neučíme, ale pilovat jazyky je v poradenství velmi důležité. V EY nabízíme lekce s interními lektory a rodilými mluvčími, ale také studium jazyků online na platformě goFLUENT. Na výběr jsou hlavní světové jazyky od angličtiny, španělštiny, francouzštiny a němčiny až po čínštinu s portugalštinou.
Zjisti víc
Skillsoft
Skillsoft je další oblíbený online vzdělávací portál, který obsahuje stovky interaktivních kurzů pro technický a profesionální rozvoj a pokrývá řadu digitálních témat, jako je datová věda nebo virtuální spolupráce. Nové kurzy přibývají každý týden a kolegové tak mají z čeho vybírat.
Zjisti víc
​​getAbstract
Platforma getAbstract nabízí postřehy a znalosti celosvětově uznávaných spisovatelů, myslitelů a lídrů ve formě shrnutí základních poznatků. Přináší abstrakty zajímavých blogů, ekonomických zpráv, přednášek TED nebo knih o podnikání a leadershipu.
Zjisti víc