Kam dál?
Oddělení
Business Consulting
Měnit firmy k lepšímu je odpovědná práce, ale může to být i zábava. Obzvlášť když děláš s lidmi, co si dokážou všimnout detailu, chtějí se učit, záleží jim na výsledku a mají zájem se rozvíjet. Přesně v takovém prostředí se pohybujeme my a právě hledáme nové kolegy. Vypracuj se u nás na špičkového odborníka.
,,Náš tým se specializuje na projekty pro mezinárodní společnosti působící v různých sektorech ať už jako výrobci, nebo jako prodejci zboží či služeb. Na těchto projektech velmi často spolupracujeme s kolegy z jiných oddělení či zahraničních kanceláří v rámci Evropy, ale také Ameriky. Klientům přitom pomáháme s:
Porozumět tomu, jak firma funguje, je zkrátka náš denní chleba. Pokud budeš chtít, všechno tě naučíme. Od sběru a zpracování firemních dat, porozumění finančním procesům, nastavování podnikových procesů, řízení projektů až po prezentaci výsledků projektu. Ovládneš prostě všechno, co potřebuje úspěšný konzultant, aby byla jeho práce užitečná a klientovi pomáhala v jeho těžkém rozhodování. Na projektech budeš pracovat se zkušenými kolegy, kteří tě nenechají na holičkách. Kariérní růst je mnohde jen kolonka v inzerátu, u nás ale samozřejmost."
- Jan Fanta, Partner, tým Digital Risk
Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné:
Nástupní plat 46 000 Kč měsíčně a potenciální bonus 3x do roka, když ti práce půjde od ruky. Pokud navíc vše půjde jak má, každý rok u nás porosteš - jak odborností a znalostmi tak i finančně a v rámci naší interní struktury.
K tomu máme i benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich:
Pokud by ses navíc chtěl/a ještě před tím, než naskočíš do oficiálního výběrového procesu neformálně dozvědět o pozici a o týmu více, rádi si s tebou zavoláme nebo se s tebou potkáme u kafe.
Zajímá tě víc? Přečti si rozhovor s kolegyní Andreou a zjisti, jak se konzultuje mezinárodní byznys v Brazílii.
Mám zájem o tuhle pozici
Vyplň formulář, pošli CV a začni svou cestu s EY.
Chci vědět víc
Chci vědět víc
Recruitment managerka
Zajímá tě, jak u nás funguje kariérní růst?
Managerka
Audit
Přemýšlíš, jak u nás vypadá běžný pracovní den?
HR Managerka
Chceš vědět, jaké možnosti vzdělávání našim kolegům nabízíme?
Podívej se, jak hodnotí EY naši současní
a bývalí zaměstnanci.
Záleží, v jakém oddělení pracuješ. Když chceš vyjet na zahraniční pobočku, přihlas se do některého z našich programů, které ti to umožní. Výjezdy do ciziny jsou u nás ale za odměnu.
Chci vědět víc
Ano, ve tvém růstu tě podpoříme finančně i studijním volnem. Dbáme jak na hard školení, tak i na zlepšení soft skills. Konkrétní kurzy vyplynou z tvého zaměření.
Chci vědět víc
Pro nováčky organizujeme v lednu a v srpnu hromadnou akci Welcome to EY. Pokud se k EY přidáš jindy, čeká tě půldenní školení s HR a IT týmem a kolegové tě začnou zaučovat.
Chci vědět víc
Rádi ti odpovíme na vše, co tě zajímá a co tady chybí.
hr.cz@cz.ey.com