Vytváříme lépe fungující svět

Když máš přístup k největším firmám na trhu, dokážeš svět kolem sebe změnit jedinou dobrou otázkou. Troufneš si?

Jejich bezpečnostní řešení krotí počítačové hackery a chrání vaše data. Nejen proto jsme hrdými auditory skupiny Avast.

Jsme tvůrci systému, přes který si firmy půjčují peníze na základě vystavených faktur s dlouhou splatností.

Poskytli jsme finanční poradenství, které napomohlo k úspěšnému spojení s TOMA Natura.

Podíleli jsme se na rebrandingu prodejních míst tak, aby na zákazníky působila profesionálně, příjemně a byla v souladu s hodnotami značky.

AvastCashbotCoca-ColaŠKODA AUTO

Co u nás můžeš dělat?

Kdo u nás pracoval a kam se až dostal?

Honza Řeřicha

CFO

SpaceKnow

První roky v EY pro mě byly skvělou investicí do další kariéry. Občas to bylo hodně náročné, ale přišla doba, kdy se dřina začala zhodnocovat. U mě se to stalo po 8 letech, kdy jsem dostal neodolatelnou nabídku a stal se CFO ve startupu SpaceKnow.

Mým prvním úkolem bylo zkrotit trochu punkové účetnictví pro investory, aby v něm našli to, co je zajímá. Troufnu si říct, že po 8 letech v Transakcích vím, co v reportingu očekávají. A věřím, že bez toho bych možná nabídku finančního ředitele ani nezískal. Dnes máme ve SpaceKnow 50 zaměstnanců, naše IT firma sídlí v Praze, New Yorku a San Francisku a pracujeme s klienty jako jsou například JPMorgan a Bloomberg.

Chci slyšet podcast

Kdo u nás pracoval a kam se až dostal?

Dita Přikrylová

Founder & CEO

Czechitas

Ze zkušeností, které jsem v EY jako datový analytik získala, čerpám každý den. Ještě jako IT Security Specialist jsem byla s klienty neustále v kontaktu. Díky tomu jsem pochopila, jak firmy fungují a komunikují. Bez takových zkušeností bych kurzy Czechitas do žádné korporace neprodala. A právě v B2B je znalost firemního prostředí naprosto klíčová.

V Czechitas udávám směr celé organizace a koordinuji týmy. Řeším PR doma i v zahraničí. Sleduju, jak se vyvíjí trh vzdělávání, starám se o tým a pilotuju nové projekty – třeba vlastní hub, který v Brně budujeme.

Chci slyšet podcast

Jak u nás funguje kariérní růst?

Intern

PŘI ŠKOLE

Chvíli v práci, chvíli ve škole. Přidat se k nám můžeš už jako student. Nebudeš stát stranou, zapojíme tě rovnou do projektů. Zvládat se to dá, nemusíš mít obavy. Získáš smysluplnou praxi a uděláš si dokonalou představu, o čem je poradenství EY.

Junior konzultant

HNED PO ŠKOLE

Projekty, školení, projekty, školení. Od začátku se budeš hodně učit, plnit dílčí úkoly, konzultovat s týmem a chodit na schůzky s klienty. Budeš hodně pracovat, ale určitě si najdeš čas na koníčky. Poznáš spoustu kolegů, ze kterých se brzy stanou skvělí kamarádi.

Senior konzultant

ZA 2 - 3 ROKY

Dostaneš na starost tým juniorů a přijdou nové, komplikovanější projekty. Začneš ve větším cestovat po Česku i do ciziny a stane se z tebe skutečný odborník, jehož slovo má váhu. Budeš mít větší zodpovědnost jak vůči kolegům, tak klientům.

Manager

ZA 5 - 6 LET

Poradenství bude tvůj životní styl. Budeš perfektně znát procesy, mít dokonalý přehled o dění v týmu a každý den nahlédneš do firem z různých odvětví. Staneš se tváří našich projektů a postupně začneš rozvíjet kontakty a přinášet do EY byznys.

Senior manager

PO NĚKOLIKA LETECH JAKO MANAŽER

Budeš mít komplexní práci. Od kontaktů s klienty přes vyhledávání nového byznysu až po zodpovědnost za kvalitu projektů a řízení celého týmu. Budeš předávat své zkušenosti kolegům a spolupodílet se na strategických rozhodnutích firmy.

Partner

MOŽNÁ JEDNOU

Tvoje role bude víc strategická a obchodní. Dohlédneš na fungování týmu a spokojenost klientů. Budeš hledat dlouhodobé trendy, přednášet o nich, školit kolegy, domlouvat nové projekty a řídit směrování poradenství v Česku i v rámci celého EY.

Kde sedíme a co je poblíž?

EY
Na Florenci 2116/15
Praha 1, 110 00

+420 225 335 111

EY
Orlí 36
Brno, 602 00

+420 541 636 424

EY
28. října 150
Ostrava, 702 00

+420 595 636 327